ART / Lithographs / Giclée 15364426
nr 1536 4426
Jockum Nordström
(f. 1963), Sverige
Jockum Nordström (b. 1963), Sweden. Composition. Signerad Jockum -69. Sheet: 50x70 cm, unframed,
Gicléetryck, Komposition. Signerad Jockum -69. Bladets Mått: 50x70 cm, oramat löst blad
Jockum Nordström, Swedish painter, born 1963.
4000
SEK 5600
Monday April 24 2023
at 20:27:07
3.000 kr
3.200 kr
3.400 kr
3.600 kr
4.600 kr
5.000 kr
5.200 kr (Robot)
5.400 kr
- Thema-auction
Apr 24
Read more about Grafik